Naczelnictwo Poczt Harcerskich Wydziału Specjalności Głównej Kwatery ZHP zaprasza do wzięcia udziału w dniach 8-10 marca 2013 r. w Łomży i Drozdowie w XX Jubileuszowym Ogólnopolskim Zlocie Druha Szarego – twórcy pierwowzoru krzyża harcerskiego. Zlotowi towarzyszyć będzie Polowa Zbiórka Poczt Harcerskich oraz warsztaty pocztowe.

Zakwaterowanie w warunkach wysoce turystycznych w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Adama Mickiewicza 6 w Łomży. Uczestników czeka spotkanie w gronie niezawodnych przyjaciół, szereg atrakcji, niezapomnianych przygód i współzawodnictwo drużyn/patroli minimum 5-osobowych, z którymi przybywają pełnoletni drużynowi.

Swoje oczekiwania, propozycje i liczbowe zgłoszenie udziału należy przesyłać pod adresem [email protected] lub tradycyjnie na adres pocztowy: HF. Karwowski PO box 78 18-400 Łomża 1 do końca stycznia 2013 r. Więcej szczegółowych informacji i materiały zlotowe otrzymacie po nadesłaniu zgłoszenia.

Wpisowe wpłacone do 10 lutego 2013 r. wynosi 20 zł od osoby, wpłacone w terminie późniejszym – 30 zł.

Więcej informacji o ks. Kazimierzu Lutosławskim na stronie www.drozdowo.pl zakładka: Lutosławscy.

hm. Henryk F. Karwowski HR

komendant zlotu