Strategia ZHP uchwalona na 37. Zjeździe Nadzwyczajnym skupia całą uwagę na pracy drużynowego. Trzeba jednak przyznać, że aby dobrze pełnić tę funkcję, każdy drużynowy potrzebuje olbrzymiego wsparcia i ciągłej motywacji.

To właśnie instruktorzy na szczeblu szczepu i hufca dbają o rozwój drużynowych. Pomagają w sprawach organizacyjnych, finansowych, a przede wszystkim odpowiadają za kształcenie swojej kadry. Prawdziwa wspólnota instruktorska jest wielką wartością, dlatego w plebiscycie „Niezwyczajni, jakich wielu” odrębną kategorię stanowią prawdziwe autorytety tego szczebla.

Hufiec Katowice, Oleśnica, Siemianowice Śląskie, Radomsko oraz Gdańsk-Śródmieście mogą poszczycić się niezwyczajnymi instruktorami. Któremu z nich zostanie przyznany tytuł? Ty zadecyduj – zagłosuj na Niezwyczajnego Instruktora roku 2011!

Pozostał już tylko tydzień, więc nie zwlekaj i wejdź na stronę facebook.com/dmb2012.

phm. Agata Grzywacz
sekretarz plebiscytu