Centralna Szkoła Instruktorska ZHP oraz Zespół Harcerstwa Akademickiego zapraszają 2-4 marca do Warszawy na I Ogólnopolskie warsztaty z dydaktycznych gier strategicznych dla kadry kształcącej, czyli weekend w całości wypełniony graniem oraz przekuwaniem własnej kreatywności na rzecz intelektualnego dorobku ZHP.

Szykuje się relaksujący weekend wypełniony graniem oraz przekuwaniem swojej kreatywności na dorobek intelektualny naszej organizacji.

Warsztaty są przewidziane dla kadry kształcącej wszystkich poziomów, chcącej wzbogacić swój warsztat o umiejętności wykorzystywania w kształceniu gier strategicznych.

Celem warsztatów jest:
– wymiana doświadczeń w tworzeniu oraz stosowaniu gier;
– upowszechnienie już istniejących gier pomiędzy kadrą kształcącą z całej Polski;
– utworzenie nowych gier pomocnych w kształceniu (w szczególności na poziomie chorągwi).

Koszt 25 zł. Zgłoszenia do 25 lutego 2012 r.
Więcej szczegółów oraz ankieta aplikacyjna tutaj.

hm. Lucyna Czechowska
komendantka warsztatów