To oni pokazują siłę harcerskiego wychowania. Na swojej krótkiej drodze instruktorskiej odnieśli sukcesy, które zazwyczaj są udziałem doświadczonych instruktorów. Do główny cech „młodych liderów” należą: odpowiedzialność, odwaga i kreatywność. Urodzeni w latach 90. tworzą nową historię harcerstwa, szanując jego tradycje i dorobek intelektualny. O kim mowa?

To Marlena Piotrowska, Damian Kulig, Robert Mnich, Michał Romanowicz i Grzegorz Smułek – nominowani do plebiscytu ZHP „Niezwyczajni, jakich wielu” w kategorii „Młody lider”. Ci nieszablonowi instruktorzy już dziś znajdują się w centrum życia naszej organizacji, a kto wie, czym zaskoczą nas w przyszłości!

Wytypuj swojego młodego lidera głosując na osobę, która najbardziej imponuje Ci swoimi osiągnięciami. Wystarczy wejść na facebook.com/dmb2012 !

phm. Agata Grzywacz
sekretarz plebiscytu