Start Aktualności Młodzi, zdolni, ambitni, niezwyczajni!

Młodzi, zdolni, ambitni, niezwyczajni!

To oni pokazują siłę harcerskiego wychowania. Na swojej krótkiej drodze instruktorskiej odnieśli sukcesy, które zazwyczaj są udziałem doświadczonych instruktorów. Do główny cech „młodych liderów” należą: odpowiedzialność, odwaga i kreatywność. Urodzeni w latach 90. tworzą nową historię harcerstwa, szanując jego tradycje i dorobek intelektualny. O kim mowa?

To Marlena Piotrowska, Damian Kulig, Robert Mnich, Michał Romanowicz i Grzegorz Smułek – nominowani do plebiscytu ZHP „Niezwyczajni, jakich wielu” w kategorii „Młody lider”. Ci nieszablonowi instruktorzy już dziś znajdują się w centrum życia naszej organizacji, a kto wie, czym zaskoczą nas w przyszłości!

Wytypuj swojego młodego lidera głosując na osobę, która najbardziej imponuje Ci swoimi osiągnięciami. Wystarczy wejść na facebook.com/dmb2012 !

phm. Agata Grzywacz
sekretarz plebiscytu