25 sierpnia 2012 roku w Harcerskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce odbędzie się trzecia konferencja metodyczna z cyklu "Metoda na metodę", tym razem poświęcona pracy z metodyką wędrowniczą.

Konferencja składać się będzie z dwóch części. Pierwsza kierowana jest do drużynowych oraz kadry drużyn wędrowniczych. Druga natomiast dedykowana jest kadrze wspierającej drużynowych – namiestnikom i członkom referatów chorągwianych.

Wspólnie zastanowimy się dlaczego liczba drużyn wędrowniczych wciąż maleje oraz poszukamy sposobu jak temu zaradzić. Porozmawiamy jak pracować z drużyną złożoną z kadry, nierzadko instruktorskiej. Postaramy się odpowiedzieć na pytania dlaczego wędrownictwo jest uważane za mało atrakcyjne, jakie obszary wymagają zmian oraz dlaczego jest nam potrzebny pozytywny wizerunek.

>>Zapoznaj się z informacjami organizacyjnymi.
>>Zapoznaj się z programem konferencji.
>>Zgłoś się na konferencję!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: [email protected].

hm. Ewa Sidor
kierownik Wydziału Wędrowniczego GK ZHP