Zapraszam instruktorów harcerskich w dniu 26 kwietnia od godz. 9.45 do udziału w konferencji Polityka młodzieżowa w Polsce. Konferencja jest podsumowaniem projektu Youth for Democracy. W trakcie konferencji zaprezentowana zostanie polityka młodzieżowa Polski, Litwy, Łotwy i Estonii oraz zapoczątkowany dialog na temat kształtu polityki młodzieżowej w Polsce.

W debacie wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych, Erasmus Student Network, a także koordynator Raportu Młodzi 2011.

Konferencja odbędzie się  w budynku Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 24, sala nr 200.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konferencji prosimy o zapisy do 24 kwietnia poprzez link: zapisy na konferencję.

To pierwsza konferencja, w której zorganizowanie zaangażowana jest Polska Rada Organizacji Młodzieżowych. Zależy nam na Waszej obecności!

Sara Makuła
Polska Rada Organizacji Młodzieżowych