W dniu 6 października w Warszawie przy ul. Księcia Janusza 45/47 w Bursie Szkolnej odbędzie się konferencja metodyczna na temat pracy metodyką zuchową. W jej trakcie poznamy aktualny stan metodyki zuchowej i krytycznie spojrzymy na pracę z tą metodyką w naszej organizacji.

Wspólnie zastanowimy się m.in. nad tym, co i jak zmienić w metodyce zuchowej, co uaktualnić, gdzie szukać nowości, jak wspierać drużynowych zuchowych oraz gromady zuchowe.

Efektem naszego spotkania ma być wytyczenie kierunku pracy nad metodyką zuchową.

Wszystkich zainteresowanych (a w szczególności drużynowych, instruktorów namiestnictw i referatów  zuchowych) udziałem w dyskusji i wspólnej pracy prosimy o wypełnienie ankiety aplikacyjnej do 3 października 2012 r. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres [email protected].

hm. Emilia Kulczyk-Prus
członkini Głównej Kwatery ZHP