W dniu 24 listopada w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie odbędzie się konferencja metodyczna na temat pracy ze specjalnością. W jej trakcie poznamy aktualny stan specjalności w ZHP i krytycznie spojrzymy na pracę ze specjalnościami w naszej organizacji.

Wspólnie zastanowimy się m.in. nad tym, co i jak zmienić, co uaktualnić,gdzie szukać nowości, jak wspierać drużynowych drużyn specjalnościowych i szefów klubów oraz drużyny i kluby specjalnościowe.

Efektem naszego spotkania ma być wytyczenie kierunku pracy nad rozwojem i wspieraniem specjalności w naszej organizacji.

Wszystkich zainteresowanych (a w szczególności drużynowych, instruktorów specjalnościowych z poziomu hufca i chorągwi, członków inspektoratów specjalnościowych) udziałem w dyskusji i wspólnej pracy prosimy o wypełnienie ankiety aplikacyjnej do 17 listopada 2012 r. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres [email protected].

hm. Emilia Kulczyk-Prus
członek Głównej Kwatery ZHP