Główna Kwatera ZHP informuje, że między 14 a 25 sierpnia 2012 r. każda komenda hufca otrzyma przesyłką pocztową pakiet materiałów programowych i organizacyjnych. W ciągu tego miesiąca instruktorzy Głównej Kwatery ZHP będą kontaktować się telefonicznie z komendantami hufców w celu ustalenia szczegółów adresu i terminu dostawy.

W pakiecie znajdą się ulotki i plakaty naborowe do personalizacji, nowo wydane poradniki metodyczne dla każdego drużynowego, statut i strategia ZHP oraz kalendarz programowy na rok 2012/2013. Wakacyjna wysyłka umożliwi drużynowym skorzystanie z materiałów w planowaniu pracy drużyny w nowym roku harcerskim.

Informacja o liczbie drużynowych w poszczególnych pionach metodycznych zostanie pobrana dnia 14 lipca 2012 r. z Ewidencji ZHP, dlatego prosimy o sprawdzenie, czy dane w niej zawarte są aktualne.

Czuwaj!

hm. Małgorzata Sinica