25 lutego podczas uroczystej gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej w ramach plebiscytu „Niezwyczajni, jakich wielu” zostanie przyznana nagroda i tytuł Harcerskiej osobowości roku 2011. Ten wyjątkowy i zaszczytny tytuł trafi do jednego z pięciorga kandydatów, którzy zostali wytypowani przez kapitułę plebiscytu.

To w Twoich rękach spoczywa wybór osobowości. Ty decydujesz, kto powinien jako pierwszy w historii ZHP nosić ten tytuł, będąc wzorcem dla młodszych instruktorów oraz wszystkich harcerzy. Czy będzie to ratownik ZHP, artystka, student inżynierii biomedycznej, rycerz a może przedszkolanka?

Do 15 lutego masz szansę oddać swój głos za pośrednictwem prostego formularza na stronie facebook.com/dmb2012 !

Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci Facebook – wypowiedz się, argumentuj, przekonaj innych!

phm. Agata Grzywacz

sekretarz kapituły plebiscytu „Niezwyczajni, jakich wielu