Po niespełna dobie internetowego głosowania na "Niezwyczajnych, jakich wielu" zauważona została luka w systemie, która została już naprawiona. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie plebiscytem kapituła, w trosce o rzetelność i wiarygodność konkursu podjęła decyzję o ponownym uruchomieniu internetowego głosowania począwszy od poniedziałku 16 stycznia 2012 r. od godz. 20.00.

Intencją kapituły jest, aby głosowanie przebiegało w sposób przejrzysty i w pełni oddawało charakter plebiscytu, którego celem jest wyłonienie instruktorów cieszących się największym uznaniem w Związku Harcerstwa Polskiego. Na stronie internetowej niezwyczajni.zhp.pl (facebook.com/dmb2012) opublikowane zostały również profile opisujące każdego z kandydatów.

Zapraszamy do oddawania głosów i jeszcze większe zaangażowanie w promowanie Waszych kandydatów – niezwyczajnych instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego.

phm. Agata Grzywacz
sekretarz kapituły plebiscytu