Już o 17.00 rozpocznie się długo wyczekiwana uroczysta gala z okazji Dnia Myśli Braterskiej, podczas której nastąpi zwieńczenie plebiscytu „Niezwyczajni, jakich wielu”. Pięciu instruktorów naszej organizacji zdobędzie dziś prestiżowy tytuł „Niezwyczajnego 2011”, a pozostali goście przeżyją wiele atrakcji artystycznych. Bądź razem z nami w tym wyjątkowym momencie! Oglądaj ZHP360 na stronie zhp.pl lub facebook.com/dmb2012!

Pierwsza edycja „Niezwyczajnych”  to wiele emocji i niespodziewanych sytuacji. Ponad 90 instruktorów z całej Polski w ciągu 2 dni odebrało telefon z wiadomością, że ktoś docenił ich harcerską pracę i zgłosił do plebiscytu ZHP na najlepszego instruktora roku.

15 stycznia z wielkim zainteresowaniem tysiące internautów wyczekiwało momentu ogłoszenia finałowej grupy 25 kandydatów. Dla tych, którzy ujrzeli swoje nazwisko w nominacji jednej z kategori,i był to zapewne niezapomniany wieczór . W ten sposób rozpoczął się miesiąc kampanii promocyjnych nie tylko samych nominowanych, ale także całego Związku Harcerstwa Polskiego!

„Niezwyczajni, jakich wielu” to tak naprawdę 25 wyjątkowych osobowości, ciekawych życiorysów i ujmujących historii. Kto zatem wróci do domu z niepowtarzalną statuetką „Niezwyczajny 2011”? Tego dowiemy się już niedługo!

phm. Agata Grzywacz
sekretarz kapituły