Wciąż można się zgłaszać na 14. światowy zlot wędrowników World Scout Moot, organizowany w Kanadzie w dniach 8-18 sierpnia 2013. Weźmie w nim udział 5000 uczestników w wieku 18-25 lat i kadry 26+. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Na zgłoszenia członków ZHP czeka do 15 października 2012 komendantka polskiego kontyngentu hm. Aleksandra Wiśniewska.

Od połowy marca, kiedy zaczęliśmy zachęcać do rozważenia tej propozycji skautowej, zebrało się spore grono potencjalnych uczestników. Z myślą o nich powstał biuletyn, do którego lektury zachęcam. Materiał ten zawiera wiele istotnych informacji, które przybliżą wam ideę tego przedsięwzięcia i pomogą w podjęciu decyzji.

Nieformalne spotkanie przygotowawcze w Krakowie 8 września – wciąż otwarte dla chętnych.

Zgłoszenia i pytania kierujcie do Komendantki polskiego kontyngentu pod adresem [email protected]. Można od razu wypełnić ankietę.

hm. Ewa Lachiewicz-Walińska
kierowniczka Wydziału Zagranicznego