Wczesnym rankiem 2 września 2011 r. na wieczną wartę po długiej chorobie odszedł z naszych szeregów w wielu 90 lat założyciel i Naczelnik Poczty Harcerskiej 28 Wrocław-Szaniec hm. Tadeusz Uliński.

W latach 1987 – 1997 pelnił funkcję Naczelnika Poczt Harcerskich.

W zmarłym tracimy wysoko cenionego specjalistę-grafika i drukarza, twórczego i bez reszty zaangażowanego w rozwój filatelistyki harcerskiej. Tracimy wieloletniego Instruktora, który w naszym środowisku cieszył się zasłużenie wielkim autorytetem.

Był jednym z organizatorów i prekursorów naszej specjalności, autorem wielu opracowań o pocztach harcerskich.

Hm. Tadeusz Uliński, Honorowy Naczelnik Poczt Harcerskich ZHP, spocznie na Cmentarzu Grabiszyńskim we Wrocławiu. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 8 września (czwartek) o godzinie 13.00.

Żegnamy Cię Druhu Tadeuszu!
Zapewniamy, że „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.

hm. Henryk F. Karwowski HR
naczelnik Poczt Harcerskich