Tylko ten jest mistrzem, kto nie ustaje w doskonaleniu samego siebie, w stawianiu sobie pytań i odnajdywaniu mądrych odpowiedzi. Cofa się ten, kto nie podejmuje wyzwań.

Masz okazję uczestniczyć w największym szkoleniowym wydarzeniu dla kadry instruktorskiej – sierpniowym II Zlocie Kadry ZHP, a w nim w:

Zlocie Drużynowych przeznaczonym dla drużynowych wszystkich poziomów metodycznych oraz przybocznych z minimum otwartą próbą przewodnikowską. Tu dowiesz się m.in. jak posiadając wyłącznie pudełko zapałek poprowadzić świetną zbiórkę drużyny, albo nauczysz się od Tomasza Karolaka jak artystycznie rozwinąć swoich harcerzy. Wyskocz ponad przeciętną, otwórz się na nowe możliwości i wykorzystaj to, co oferuje Tobie ZHP. Przyjedź i daj się zaskoczyć, zgarnij najlepsze pomysły dla siebie i swojej drużyny!

•  Letniej Akcji Szkoleniowej kierowanej do instruktorów działających na poziomie hufca, chorągwi i GK. Spośród 30 wyjątkowych warsztatów, które czekają na Ciebie, ułożysz swój własny program kształceniowy. Udział w konferencji instruktorskiej dotyczącej strategii rozwoju ZHP sprawi, że będziesz współtwórcą drogi rozwoju ZHP. Dla instruktorów chcących przygotować się do pełnienia funkcji przygotowaliśmy 7 różnych kursów.

•      Zlocie Harcmistrzów największej od wielu lat imprezie dla harcmistrzów i absolwentów kursów harcmistrzowskich dającej możliwość przeżycia przygody na miarę czerwonej podkładki, intelektualnego wyczynu i wymiany doświadczeń. W programie: Harcmistrzowska Gra Przygodowa „Polska 2030”, Konferencja Harcmistrzowska z udziałem ministra Michała Boniego, spotkania ze ekspertami, przedstawicielami władz państwowych i harcerskich.

Zlocie Akademików dedykowanym studiującym instruktorom i wędrownikom oraz tegorocznych maturzystom. Czekają na Ciebie warsztaty pogrupowane w czterech cyklach. Jeden dotyczy rozwoju kariery i jest skierowany do ludzi wchodzących w dorosłe życie. Kolejny ,,Pojutrze'' związany jest z użyciem nowych technologii w warunkach obozowych. W cyklu ,,Entuzjazm'' znajdą się warsztaty pobudzające kreatywność. Ostatni skierowany jest do absolwentów kręgów akademickich. Kulminacją programu jest konferencja „Harcerze na rynku pracy”.

Las wartości. Przygoda w działaniu. Instruktorski wyczyn. Wszyscy w jednym miejscu.

Zgłoszenia tylko do 15 maja na www.zlotkadry.zhp.pl. Nie przegap!

Czuwaj!

hm. Jolanta Kreczmańska