Start Aktualności Zjazd w Lublinie wybrał władze chorągwi

Zjazd w Lublinie wybrał władze chorągwi

15 stycznia 2011 r. odbył się Zjazd Chorągwi Lubelskiej. Zjazd wybrał na funkcję komendanta chorągwi hm. Marcina Wolskiego. Przewodniczącym Rady Chorągwi został phm. Grzegorz Piondło, przewodniczącym Sądu Harcerskiego Chorągwi został hm. Jerzy Krawczyk, a przewodniczącą Komisji Rewizyjnej Chorągwi hm. Danuta Wolanin.

Pełne listy wybranych do władz znajdują się w zakładce wyniki wyborów na stronie www.zjazdychoragwi.zhp.pl

W imieniu Głównej Kwatery ZHP serdecznie gratulujemy nowym władzom. Władzom ustępującym zaś serdecznie dziękujemy za zapał, energię, zaangażowanie i całą pracę instruktorską, jaką pełniły przez okres swoich kadencji.

Zjazd Chorągwi Lubelskiej zakończył cykl zjazdów we wszystkich chorągwiach w Polsce.

phm. Aleksandra Joniec-Kur
szef Biura GK ZHP