Start Aktualności Roman Wiertelak niezawodnym przyjacielem ZHP

Roman Wiertelak niezawodnym przyjacielem ZHP

10 września w czasie obchodów 30-lecia 62 Kaliskiej Drużyny Harcerzy Starszych „Brzoza” im. Stefana Szolc-Rogozińskiego skarbnik ZHP hm. Lucjan Brudzyński wręczył symboliczną laskę skautową Niezawodnemu Przyjacielowi ZHP Romanowi Wiertelakowi, prezesowi Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Kaliszu.

Prezes Wiertelak od 20 lat aktywnie wspiera kaliskie harcerstwo, które zawsze może na Niego liczyć.

Ponieważ była to impreza jubileuszowa bardzo dobrego środowiska harcerskiego (drużyny sztandarowej i kadrotwórczej), nie zabrakło serdecznych życzeń dla drużyny oraz wielkiego tortu, którym zostali poczęstowani wszyscy zebrani.

W uroczystości wzięli udział liczni wychowankowie drużyny (w tym prawie wszyscy byli drużynowi), kaliscy harcerze oraz przyjaciele z wiceprezydentem miasta Kalisza Dariuszem Grodzińskim.

na podstawie informacji, którą przesłał
hm. Janusz Sibiński
komendant Hufca w Kaliszu