Jeszcze można skorzystać z promocyjnej ceny wpisowego na Rajd Grunwaldzki 2011. Promocja trwa tylko do końca lutego!
Koszt uczestnictwa w rajdzie wynosi 55 zł od osoby.

Patrol płaci wpisowe w wysokości 40 zł od osoby, jeśli zaprosi na rajd 1 drużynę, która nie uczestniczyła w Rajdzie Grunwaldzkim w 2009 r. ani w 2010 r.!
Patrol płaci wpisowe w wysokości 25 zł od osoby, jeśli zaprosi na rajd 2 drużyny, które nie uczestniczyły w Rajdzie Grunwaldzkim w 2009 r. ani w 2010 r.!!
Patrol płaci wpisowe w wysokości 10 zł od osoby, jeśli zaprosi na rajd 3 drużyny, które nie uczestniczyły w Rajdzie Grunwaldzkim w 2009 r. ani w 2010 r.!!!
Patrol jest zwolniony z wpłaty wpisowego, jeśli zaprosi na rajd 4 drużyny, które nie uczestniczyły w Rajdzie Grunwaldzkim w 2009 r. ani w 2010 r.!!!!

Zaproszenie ustala się na podstawie formularza zgłoszenia, w którym każdy patrol może zaznaczyć, przez kogo został zaproszony do udziału w Rajdzie Grunwaldzkim 2011.

Patrol zapraszający może skorzystać z określonej wyżej zniżki, jeśli w terminie do 1 marca 2011 r. odpowiednia liczba zaproszonych przezeń drużyn (patroli) dopełni wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem oraz dokona wpłaty wpisowego.

Patrole zaproszone na rajd w powyższy sposób również mogą zapraszać kolejne jednostki i korzystać z określonych wyżej zniżek. Wzajemne zaproszenie się na rajd przez dwa patrole nie jest jednak dopuszczalne.

Patrole zapraszające również muszą dokonać kompletnego zgłoszenia i wpłaty do 1 marca 2011 r.
Szczegółowe informacje o rajdzie na www.rajdgrunwaldzki.zhp.pl

phm. Paweł Chmielewski
komendant Rajdu Grunwaldzkiego 2011