Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu przez Fundację Światowe Jamboree z funduszy FIO 2011 na działania polskiej reprezentacji na 22. Światowe Jamboree Skautowe w Szwecji, każdy zastęp harcerski ma możliwość włączenia się w realizację projektu "Polish Scouting: Be The Change!". Projekt dotyczy lokalnych działań zastępów na rzecz Milenijnych Celów Rozwoju oraz edukacji międzykulturowej.

Opracowany został pakiet aktywizujący, by zachęcić harcerzy i instruktorów do realizacji zadań związanych z osiąganiem Milenijnych Celów Rozwoju (MCR). Drugi pakiet – Join-In-Jamboree (JiJ) – to materiały, w których zawarto propozycje przyłączenia się do Jamboree bez wyjeżdżania z Polski.

Zachęcamy do zajrzenia do drugiej części pakietu i zmieniania świata na własnym podwórku – zapraszamy do wzięcia udziału… w konkursie! Mogą w nim wziąć udział wszystkie zastępy harcerskie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć blog, na którym będziecie umieszczać informacje o zadaniach realizowanych na podstawie obu pakietów (JiJ + MCR). O szczegółach (wraz z regulaminem) przeczytasz tutaj

Odwiedź nas na Facebooku: tutaj

pwd. Magdalena Noszczyk