Zuchy i harcerze z Podhalańskiego Hufca ZHP otrzymali czek o wartości 20 000 zł z okazji otwarcia oddziału MultiBanku w Zakopanem. Pieniądze zostaną spożytkowane na organizację obozu harcerskiego nad morzem.

czek podhalanski

Zastrzyk finansowy dla harcerzy prężnie rozwijającego się hufca to bardzo miły gest ze strony MultiBanku. – Wakacyjny obóz planujemy w ośrodku w Mielnie, pomiędzy morzem i jeziorem. Zuchy i harcerze z najbiedniejszych rodzin będą miały sfinansowane wakacyjny pobyt w części lub całości – powiedział zastępca komendanta hufca pwd. Radosław Fiedler.

Uroczyste otwarcie nowej placówki uświetnili swoją obecnością burmistrz Zakopanego Janusz Majcher i wiceburmistrz Wojciech Solik, przewodniczący zakopiańskiej Rady Miasta Jerzy Zacharko, przewodniczący Rady Powiatu Tatrzańskiego Edward Tybor oraz prezes zarządu BRE Banku Cezary Stypułkowski.

hm. Marian Antonik
komendant Hufca Podhalańskiego