Kadra zlotu we Lwowie pilnie poszukiwana! Dojazd z Warszawy i powrót za darmo!
Pilnie poszukujemy osób chętnych do zasilenia kadry gry miejskiej na „Zlocie Lwów 100”, 20-22 maja 2011 r. Nadal potrzebujemy około 20 osób. Zapraszamy pełnoletnich członków ZHP, posiadających ważne paszporty!, gotowych zaangażować się w stworzenie patrolom harcerskim jak najlepszych warunków do przeżycia harcerskiej przygody w mieście, w którym sto lat temu powstawał polski skauting.

Główna Kwatera ZHP zapewnia kadrze zlotu bezpłatne uczestnictwo – dojazd autokarem z Warszawy (wyjazd w piątek 20 maja 7.45 rano) i powrót po zlocie do Warszawy, nocleg w warunkach polowych oraz obiad w sobotę. Pozostałe posiłki kadra zapewnia sobie we własnym zakresie, można zabrać prowiant z domu.

Formularz zgłoszenia IST oraz wszystkie informacje na stronie www.lwow100.zhp.pl

Więcej o zasadach udziału w zlocie w materiałach do pobrania tutaj.

hm. Ewa Lachiewicz-Walińska
kierownik Wydzaiłu Zagranicznego GK