Już 25-28 maja 2012 r. odbędzie się w Gemersheim (niedaleko Heidelbergu) w Niemczech 45 InterCamp, który organizować będą członkowie Boy Scouts of America, działający na terenie amerykańskich baz wojskowych, znajdujących się w Niemczech.

Chcesz przeżyć jedyną w swoim rodzaju amerykańską przygodę w Europie, w której będą Ci towarzyszyć skautki i skauci z Francji, Belgii, Czech, Niemiec, Kanady, Szwajcarii, Holandii i Wielkiej Brytanii? Nie zwlekaj! Zgłoś się! Poprzednie zloty były bardzo udane! Brały w nich udział setki harcerzy!

Uczestnikami mogą być harcerze w wieku 12-17 lat (plus jeden pełnoletni opiekun na 5 uczestników). Członkami służb zlotowych (IST) – harcerze i harcerki powyżej 18 roku życia.

Polska reprezentacja liczyć będzie 200 uczestników i 30 członków IST. Możesz być wśród nich! Szczegółowe informacje przeczytać można tutaj.

W związku z przygotowaniami do kolejnego InterCampu Wydział Zagraniczny ZHP ogłasza konkurs na komendanta polskiej reprezentacji na ten zlot. Informacje na temat konkursu przeczytać można tutaj.

hm. Agnieszka Pospiszyl
szefowa zespołu Wydziału Zagranicznego ds. Europy Środkowej