Środowisko Seniorów i Starszyzny Harcerskiej pogrążone zostało w żałobie i głębokim smutku, ponieważ 22 marca 2011 roku odeszła od nas na wieczną wartę Instruktorka Wydziału Seniorów i Starszyzny Harcerskiej Głównej Kwatery ZHP

harcmistrzyni  Wanda Kowalówka

Urodzona 21 czerwca 1930 r. w Grodnie.

Pracownica Kombinatu Budownictwa Miejskiego – Warszawa, Zarządu Głównego Pracowników Budownictwa, Ministerstwa Zdrowia.

Wieloletnia członkini Harcerskiego Kręgu Seniorów Warszawa – Ursus, Instruktorka Wydziału Seniorów i Starszyzny Harcerskiej Głównej Kwatery Związku Harcerstwa Polskiego. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi dla ZHP.

Wydział Seniorów i Starszyzny Harcerskiej GK ZHP zaprasza Kręgi Seniorów i Starszyzny Harcerskiej z całego kraju, a szczególnie z rejonu Warszawy, do udziału w uroczystościach pogrzebowych, które odbędą się 29 marca 2011 r. (wtorek)  o godzinie 13.00 na Cmentarzu Północnym (Wólka Węglowa) w Warszawie.

na podstawie przesłanej informacji

phm. Magdalena Suchan