Jesteś harcerzem starszym lub wędrownikiem?

Czujesz się na siłach podjąć wyzwanie?

Chciałbyś pełnić służbę jako kadra na jednej z największych imprez harcerskiego lata?

Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Komenda ZHP Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej informuje o naborze do służb grunwaldzkich!

Jeśli masz ukończone 15 lat, jesteś sprawny fizycznie, chcesz uczestniczyć w Zlocie Grunwaldzkim i pełnić na nim służbę, możesz zgłosić się do:

Służby kwatermistrzowskiej, do której poszukujemy wędrowników niebojących się prac kwatermistrzowskich.
Służba kwatermistrzowska na Zlot Grunwaldzki przyjeżdża kilka dni wcześniej a wyjeżdża po uprzątnięciu całego sprzętu i zdaniu pola (czyli od ok. 9 do 19 lipca). "Kwaterka" ma pełne wyżywienie i nie wpłaca wpisowego.
Członkowie Służby Kwatermistrzowskiej biwakują w Gnieździe Kwatermistrzowskim.

Harcerskiej Służby Porządkowej, do której poszukujemy harcerzy starszych (ukończony 15 rok życia) i wędrowników. Nie może być im obca łączność radiotelefoniczna oraz techniki samoobrony. W tej służbie jest wymagana szybkość w podejmowaniu decyzji i opanowanie. HSP na Zlot Grunwaldzki przyjeżdża 2 dni wcześniej, a wyjeżdża dzień po zakończeniu Zlotu (10-18 lipca). Członkowie HSP mają pełne wyżywienie, a za zlot płacą 65 zł. Członkowie HSP biwakują w Gnieździe Służbowym.

Jeśli zainteresowała Cię któraś ze służb, zgłoś się na stronie ZlotGrunwaldzki.pl, nabór prowadzony jest do 31 marca 2011 r.

hm. Michał Ludkiewicz
Zespół organizacyjny zlotu