Wydział ds. Szczepów zaprasza 5-6 listopada na Seminarium szczepowe, które odbędzie się w Warszawie Ursusie. W programie zaproponowano następujące tematy: aktualna sytuacja szczepów w ZHP; Konstytucja szczepu jako dokument regulujący i polepszający pracę szczepu; System pracy z kadrą w szczepie; program w szczepie; kontakty międzynarodowe szczepu.

Seminarium jest adresowane do komendantów szczepów, członków komend szczepów, uczestników projektu "SZCZEPmy ZHP", absolwentów kursów szczepowych.

Uczestników seminarium będzie gościł Hufiec ZHP Warszawa Ursus, Szczep 90 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Zuchowych "FENIX".

Zgłoszenia należy przesyłać do 25 października 2011 r. Więcej informacji wraz z ankietą zgłoszeniową znajdziecie na stronie: www.szczepy.zhp.pl .

hm. Andrzej Grabowski
kierownik Wydziału ds. Szczepów