Ogłaszamy konkurs na najciekawszy scenariusz gry terenowej, która mogłaby się odbyć podczas harcerskiej akcji letniej! Jeśli działasz w drużynie harcerskiej, starszoharcerskiej lub wędrowniczej, masz głowę pełną pomysłów, nie wiesz co to nuda i chcesz wygrać sprzęt, który z pewnością przyda Ci się podczas obozu – jest to konkurs specjalnie dla Ciebie! Mobilizuj swój zastęp, bo czasu jest mało! Konkurs trwa od 20 czerwca do 3 lipca br.

Zbierz swój zastęp/patrol, wymyślcie scenariusz gry dotyczącej profilaktyki kleszczowej i edukacji ekologicznej, a następnie prześlijcie go na adres [email protected]. Kiedy wymyślony przez Was scenariusz wygra, Szczeppan Kleszcz przyjedzie na Wasz obóz z atrakcyjnymi kleszczowymi nagrodami oraz weźmie udział w grze!

Nie znasz jeszcze Szczeppana Kleszcza? Koniecznie wejdź na Facebooka http://www.facebook.com/szczeppan.kleszcz. W zakładce „konkurs dla ZHP” odbywa się cała zabawa!

Regulamin konkursu dostępny jest na www.klesz.cz oraz www.profilaktyka.zhp.pl

Masz jakieś pytania? Dzwoń: 663 644 196.

pwd. Justyna Wilk
instruktorka Biura GK