Czujesz się przygnieciony zadaniami „na wczoraj”? Nudnymi informacjami? Potrzebujesz luźnego i świeżego spojrzenia na swoją organizację? Zapraszamy na nowy profil, który powstał na Facebooku, ZHP FUN.

Chcemy, aby była to strefa rozrywki dla harcerek i harcerzy, miejsce do luźnych rozmów, dyskusji, dzielenia się opowieściami o harcerskich przygodach i przemyśleniami z daleka od poważnych harcerskich spraw. ZHP FUN ma wywoływać uśmiech na Waszych twarzach, inspirować do podejmowania ciekawych wyzwań oraz umożliwić kontakt z harcerzami z całej Polski, ma być miejscem, gdzie będziecie mogli chwalić się swoimi osiągnięciami. Postaramy się umieszczać tam informacje o ciekawych projektach, inicjatywach, konkursach i wydarzeniach, ale również chcemy rozpocząć wielkie wirtualne poszukiwania przeróżnych ciekawych harcerskich materiałów, filmików, piosenek itp.

Tak więc, jeśli posiadasz takie w swoich zbiorach lub wiesz o ich istnieniu w cyfrowym świecie – podziel się! Podziel się nimi na ZHP FUN i dołącz do nas! Do ludzi, dla których ZHP to niesamowita przygoda, zabawa i życiowa pasja.

Zapraszamy na ZHP FUN tutaj.

pwd. Justyna Sikorska
instruktorka Biura GK ZHP