Start Aktualności Harcerska Kropla Braterstwa – DMB 2011

Harcerska Kropla Braterstwa – DMB 2011

W ramach akcji „Harcerska Kropla Braterstwa" – DMB'2011 krew oddało tylko lub aż 78 osób. Przekazaliśmy 35,10 l najcenniejszego płynu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w naszej akcji i już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, w maju.

Tym razem nie udało się osiągnąć tak wysokiego wyniku jak na Zlocie w Krakowie. Może uda się na 100-lecie wydania pierwszego rozkazu przez Andzreja Małkowskiego?

JUŻ DZIŚ ZAPLANUJ UDZIAŁ W NASZEJ AKCJI. W maju prześlij do nas zaświadczenie o oddaniu krwi między 1 a 22 maja :)

Jeśli nie możesz być dawcą krwi, włącz się w promowanie akcji, tak też możesz pomóc!

Aby wskazać, jak można promować krwiodawstwo, na stronie 100lecie.zhp.pl w zakładce kropla braterstwa umieściliśmy sprawności dotyczące honorowego krwiodawstwa. Tam też będą zamieszczane nowe informacje o naszych kolejnych akcjach.

hm. Emilia Kulczyk
członkini GK ZHP