W środę 30 listopada bezpośrednio przed Nadzwyczajnym Zjazdem ZHP w dzienniku "Rzeczpospolita" ukaże się dodatek na temat Związku Harcerstwa Polskiego. Dziennikarze i instruktorzy harcerscy zaprezentują naszą organizację. Od zuchów do seniorów, od wyczynu wędrowniczego po pracę Nieprzetartego  Szlaku. Ukaże się także informacja o wyborze Instruktora Roku.

Będziemy dysponować pewną liczbą egzemlarzy tego numeru do rozdania w miastach – siedzibach chorągwi ZHP.

Dlatego Wydział Promocji GK ZHP zwraca się do drużyn wędrowniczych – pomóżcie 30 listopada w godzinach porannych rozdać na ulicach pismo, w którym pokazana będzie praca ZHP. Na zgłoszenia czekamy do 19 listopada pod adresem [email protected]. Skontaktujemy się z wami następnego dnia po zgłoszeniu.

Pomóżcie propagować działalność naszej organizacji!

phm. Karol Gzyl
kierownik Wydziału Promocji GK ZHP