Zgodnie z porozumieniem zawartym przez Kancelarię Prezydenta RP, Kurię Metropolitalną Warszawską, Duszpasterstwo Akademickie przy kościele św. Anny, Związek Harcerstwa Polskiego i Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej 3 sierpnia 2010 r. (wtorek) odbędzie się uroczyste poświęcenie krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego w kościele akademickim św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Przekazujemy program:

Godz. 13.00 – Wspólna modlitwa przy krzyżu, przekazanie krzyża przez Szefa Kancelarii Prezydenta RP harcerzom, przeniesienie krzyża w procesji do kościoła akademickiego św. Anny.

Godz. 13.25 – Przekazanie krzyża przez harcerzy studentom z Duszpasterstwa kościoła akademickiego św. Anny.

Godz. 13.30 – Msza święta w kościele św. Anny w intencji Ojczyzny oraz w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, poświęcenie krzyża.

phm. Magdalena Suchan
kierownik Wydziału Promocji GK ZHP