Zuchy, harcerze i instruktorzy!

Rok 2010 okazał się dla Związku  Harcerstwa Polskiego rokiem służby nie tylko z nazwy – było wiele obszarów, na jakich musieliśmy się sprawdzić. Był czas na działanie i był czas na świętowanie 100. urodzin podczas Jubileuszowego Zlotu w Krakowie.

Z pewnością możemy powiedzieć, że był to rok obfity w działania, w których nie zabrakło pracy ramię w ramię wielu z nas.

Tym serdeczniej życzę Wam, by nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, zaśnieżone i magiczne, pełne były spokoju, ciepła i życzliwości, by nie zabrakłow nich radości i wypoczynku w gronie rodzinnym.

By nadchodzący rok był pełen sukcesów na Waszych polach zawodowych, prywatnych i harcerskich, by nie zabrakło Wam satysfakcji z realizacji własnych pasji i zamierzeń.

Byśmy wypatrywali wyzwań i byśmy mogli im sprostać.

Czuwaj!

hm. Małgorzata Sinica