Konkurs fotograficzny "Ruch niejedno ma imię", ogłoszony przed Jubileuszowym Zlotem Stulecia Harcerstwa w Krakowie, rozstrzygnięty.

W kategorii „Ziemia” pierwsze miejsce zdobył Michał Kuźmicki, Hufiec Wrocław (Chorągiew Dolnośląska), w kategorii „Woda” zwyciężyła Gracjana Wąsik, Hufiec Lubin (Chorągiew Dolnośląska), wyróżnienie otrzymała Dominika Łowisz, Hufiec Ziemi Rybnickiej (Chorągiew Śląska), w kategorii „Powietrze” także zwyciężyła Gracjana Wąsik.

Uczestnicy Jubileuszowego Zlotu Stulecia Harcerstwa jako najciekawsze wybrali zdjęcie z kategorii „Powietrze” autorstwa Gracjany Wąsik, drużynowej 12 DH „Etna” im. Janusza Korczaka z Hufca Lubin.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za nadesłane prace i za dostarczenie uczestnikom zlotu chwili zadumy  i możliwości podziwiania uchwyconego piękna.

hm. Joanna Rusinowska
szef bloku programowego „Zdobywcy Szczytów”
Jubileuszowego Zlotu Stulecia Harcerstwa w Krakowie