Od 12 sierpnia na 104,9 FM w Krakowie i Małopolsce testowo nadawać będzie radio Jubileuszowego Zlotu Stulecia Harcerstwa Kraków 2010. Z pełną ramówką ruszamy 16 sierpnia o godzinie 7.00 „Porankiem na Błoniach”. Na cztery dni poprzedzające zlot antenę oddajemy do Waszej dyspozycji.

Nagrywajcie pozdrowienia dla krakowiaków, znajomych, innych harcerzy i przesyłajcie pod adresem [email protected]. Wprowadźmy mieszkańców Krakowa w niezwykłą atmosferę zlotu!

Jeżeli jedziesz na zlot, nie zapomnij zabrać ze sobą radio lub zaopatrz się w telefon umożliwiający jego odbiór. Codziennie od 7.00 do 23.00 razem z Tobą będziemy uczestniczyć w największym harcerskim wydarzeniu tego lata. Oprócz odbioru naziemnego w Krakowie i Małopolsce dzięki potędze Internetu usłyszysz nas na całym świecie.

Nastrój się na zlot – Kraków 104,9 FM.

phm. Karol Gzyl
członek komendy Zlotu Kraków 2010