6 października w trakcie sesji Rady miasta Krakowa naczelniczka ZHP hm. Małgorzata Sinica oraz zastępca naczelnika, komendant Jubileuszowego Zlotu Stulecia Harcerstwa "Kraków 2010" hm. Krzysztof Budziński w towarzystwie komendanta Chorągwi Krakowskiej hm. Andrzeja Żugaja podziękowali władzom miasta za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu zlotu.

Hm. Krzysztof Budziński poinformował radę o przebiegu zlotu a następnie hm. Małgorzata Sinica na ręce przewodniczącego rady Józefa Pilcha przekazała podziękowania i przekazała pamiątkę w formie kolażu ze zdjęć zlotowych. Podobne podziękowania wraz z pamiątkowymi zdjęciami druhna Naczelnik skierowała na ręce prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Hm. Andrzej Żugaj w imieniu harcerzy i instruktorów Chorągwi Krakowskiej wręczył członkom rady pamiątkowe medale.

Tego samego dnia w "Gazecie Krakowskiej" ukazał się artykuł, w którym także krótko podsumowano zlot stulecia.

hm. Adam Czetwertyński
instruktor Biura GK ZHP