W miniony weekend odbyły się dwa zjazdy chorągwi. Członkowie władz oraz delegaci chorągwi: Opolskiej ZHP oraz Warmińsko-Mazurskiej ZHP zebrali się, by wybrać nowe władz chorągwi, przyjąć uchwały programowe i przyjąć strategię rozwoju na najbliższe cztery lata.

W Chorągwi Opolskiej ZHP komendantem chorągwi został hm. Artur Ośko, hm. Adam Czarnołęski został wybrany na przewodniczącego Rady Chorągwi, zaś hm. Krzysztof Pędziwiatr na przewodniczącego Chorągwianej Komisji Rewizyjnej.

Podczas Zjazdu Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP komendantką została ponownie hm. Dorota Jeżowska-Olszewska, przewodniczącą Rady Chorągwi wybrano hm. Danutę Aszyk, zaś przewodniczącym Chorągwianej Komisji Rewizyjnej został hm. Lech Dobradin.

W imieniu Głównej Kwatery ZHP serdecznie gratulujemy nowym władzom. Władzom ustępującym zaś serdecznie dziękujemy za zapał, energię, zaangażowanie i całą pracę instruktorską jaką pełniły przez okres swoich kadencji.

Więcej informacji na bieżąco można śledzić na stronie: zjazdychoragwi.zhp.pl

phm. Magdalena Suchan
kierownik Wydziału Promocji GK ZHP