W całej Polsce trwają przygotowania do 22. Światowego Jamboree Skautowego Szwecja 2011. Zastępy zbierają środki na wpisowe, kompletują sprzęt biwakowy.

Część środowisk trochę później zaczęła myśleć o planach na następne wakacje. Dlatego, w  związku z napływającymi kolejnymi zgłoszeniami i zapytaniami o możliwość udziału nowych zastępów w 22. Światowym Jamboree Skautowym Szwecja 2011, prosimy niezdecydowane (także dotychczas niezgłoszone) zastępy o podanie ostatecznej odpowiedzi co
do swego udziału do dnia 15.09.2010 r. na adres [email protected].

W tym terminie należy również uregulować I i II ratę wpisowego. Przypominamy, że zgłoszeniu podlegają tylko kompletne zastępy, czyli zastępowy i dziewięciu uczestników, spełniających określone w zasadach uczestnictwa wymagania. Więcej szczegółów na stronie www.jamboree2011.zhp.pl .

Zatem, jeśli chcesz ze swoją drużyną jechać na Jamboree, nie możesz dłużej zwlekać!

Komenda Kontyngentu Polskiego
na 22. Światowe Jamboree Skautowe Szwecja 2011