Właśnie zakończono pracę nad raportami i w związku z tym udostępniamy Wam wyniki pierwszych etapów Turnieju Zastępów i Turnieju Gromad!

Klikając w poniższe linki możecie dowiedzieć się jak Wam poszło w pierwszym etapie poszczególnego Turnieju!

Wyniki Turnieju Zastępów

Wyniki Turnieju Gromad

Turniej Zastępów i Turniej Gromad to kilkuletnie propozycje stawiające w szranki harcerskie środowiska, usprawnia ich pracę (szczególnie w systemie małych grup), motywują do ciągłego rozwoju, promując przy okazji kierunki programowe.

Turnieje potrwają do 2018 roku, każda z ich edycji rozpoczyna się w październiku. Trzy etapy – jesienny, zimowy i wiosenny składać się będą na rok harcerski pełny nowych wyzwań, ciekawych zadań i współzawodnictwa ze środowiskami z całej Polski. Zgłoszenia do nowych edycji są przyjmowane drogą internetową (poprzez: stronę turnieju zastępów lub stronę turnieju gromad) do końca pierwszego miesiąca danego etapu (do końca października, stycznia i kwietnia).

Zapraszamy do udziału w kolejnych etapach Turniejów!