Już jutro dla blisko 520 harcerek i harcerzy z całej Polski rozpocznie się IV Zlot Kadry ZHP. Uczestnicy zlotu spotkają się w Gorzewie w woj. mazowieckim, by przez 5 dni uczestniczyć w warsztatach i różnorodnych aktywnościach.

Zlot Kadry to największa cykliczna akcja szkoleniowa organizowana przez Związek Harcerstwa Polskiego. Odbywa się co dwa lata, za każdym razem w innym, ciekawym miejscu. Program Zlotu Kadry jest przygotowywany w oparciu o bieżące potrzeby organizacji. Tegoroczny zlot odbywa się pod nazwą Na szlaku, odwołując się do samej istoty harcerskiej wędrówki – tej fizycznej, ale także mentalnej.

Udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach, które odbywają się podczas zlotu, będzie dla uczestników szansą na wzbogacenie wiedzy i umiejętności, przeżycie instruktorskiej przygody i nawiązanie nowych, wartościowych przyjaźni na całe życie.  Po całym dniu szkoleń, warsztatów i zajęć z pewnością przyda się chwila wytchnienia – podczas zlotu każdy znajdzie coś dla siebie. Ogniska metodyczne, salon gier, kawiarenki – to tylko nieliczne z atrakcji, jakie komenda zlotu przygotowała dla uczestników.
Chcesz wiedzieć więcej?

Polub nas i zobacz zdjęcia

Zlot kadry nie odbyłby się bez pomocy naszego mecenasa- firmy PZU!

Nowe_logo_PZU