Przygoda trwa! Na Zlocie Kadry uczestnicy biorą udział w zajęciach programowych przygotowanych przez komendy poszczególnych szlaków.

Komendanci szlaków musieli wykazać się zmysłem organizatorskim, albowiem uczestnicy zlotu brali udział jednocześnie w ponad 20 rodzajach zajęć i warsztatów! Drużynowi ze szlaku granatowego mogli spotkać się z przewodniczkami Europejskiego Regionu WAGGGS, na czerwonym szlaku kadra wspierająca pochyliła się nad cechami dobrego mentora, a na czarnym instruktorzy poznawali poszczególne w praktyce.

Wieczór wypełniły wspólne spotkania przy ogniskach, podczas których instruktorzy dyskutowali nad kluczowymi sprawami dla każdej metodyki harcerskiej. Mogli też poznać idee i stan przygotowań polskiej kandydatury do organizacji Światowego Jamboree Skautowego w 2023 roku oraz porozmawiać z członkami Wydziału Inspiracji i Poradnictwa Głównej Kwatery.

Śledź nas i bądź na bieżąco!