Trzeci dzień zlotowej przygody za nami!

Komendanci szlaków musieli wykazać się zmysłem organizatorskim, albowiem uczestnicy zlotu brali udział jednocześnie w ponad 20 rodzajach zajęć i warsztatów! Drużynowi ze szlaku granatowego tworzyli własne programy telewizyjne na żywo. Uczestnicy czerwonego szlaku dyskutowali na temat pracy z programem w hufcach różnej wielkości. Szlak czarny popołudniu opuścił miejsce zlotu, udając się na 24 godzinną wędrówkę, na której będzie kontynuował poznawanie metod pracy ze specjalnościami.

Wieczorem o skarbach, ich poszukiwaniu i nowo powstałym Programowym Ruchu Odkrywców opowiadał jego twórca, hm. Maciej Młynarczyk. Szlak wrzosowy mierzył się z prawdziwym wyzwaniem, jakim było przeprowadzenie zajęć dla członków innych szlaków, a podharcmistrzowie dyskutowali o Statucie ZHP.

Śledź nas i bądź na bieżąco!