Chcesz wiedzieć więcej niż wiesz, umieć więcej niż umiesz  – tej jesieni Ci w tym pomożemy! Rusza rekrutacja na warsztaty Wydziału Komunikacji i Promocji GK ZHP i redakcji Internetowego Magazynu Wędrowniczego „Na Tropie”.  Zostań rzecznikiem, redaktorem, dziennikarzem, lepszym fotografem, operatorem lub grafikiem.

Szpalta. Warsztaty dla magazynów harcerskich

24.10.2015 r., Warszawa
To propozycja dla tych, którzy prowadzą lub planują prowadzić papierowe bądź internetowe magazyny harcerskie swojego środowiska. Redakcja „Na Tropie” zdradzi nie tylko tajniki tworzenia ciekawych tekstów, ale także uzbroi Was w potrzebne narzędzia i umiejętności techniczne.
Koszt: 35 zł

Regulamin warsztatów SZPALTA

Ankieta aplikacyjna SZPALTA

Zgoda rodzica SZPALTA

PR LAB. Poziom wyżej

Fotografia – 6-8.11.2015 r., Gdańsk
Video – 20-22.11.2015 r., Andrychów
Grafika – 15-17.01.2016 r., Warszawa
To warsztaty dla osób, które chcą podwyższyć swoje umiejętności tworzenia materiałów promocyjnych ZHP.  Oferta oparta jest na programach z pakietu Adobe (na zajęcia wystarczy wersja trialowa).
Koszt: 80 zł (za każdy weekend)

Regulamin warsztatów PR LAB. Poziom wyżej

Ankieta aplikacyjna PR LAB. Poziom wyżej

Zgoda rodzica PR LAB. Poziom wyżej

Akademia Młodych Rzeczników

4-6.12.2015 r., Warszawa
Akademia Młodych Rzeczników to projekt przygotowujący wędrowników i instruktorów do komunikowania o harcerstwie na zewnątrz organizacji. Uczestnicy warsztatów poznają świat polskich mediów, popracują nad budowaniem komunikatów, nauczą się profesjonalnie występować publicznie.
Koszt: 55 zł

Regulamin Akademii Młodych Rzeczników