10 Koszalińska Drużyna Wędrownicza „Czarne Pantery” pod patronatem WIP GK ZHP tworzy grę planszową pod roboczym tytułem „Gra obozowa”, w której gracze kierują poszczególnymi drużynami a ich głównym celem jest zdobycie „Pucharu obozu”.

Aby nadać grze autentyczności i realizmu zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich drużynowych o udostępnienie nazw ich jednostek, logotypów, znaków oraz naszywek potrzebnych do gry.

W założeniach „Gra obozowa” przeznaczona będzie dla 2-5 graczy i polegać będzie na obstawianiu żetonami drużyn różnych akcji na planszy (zdobywanie surowców, pionierka obozowa, rozbudowywanie swojego podobozu, podkradanie flag innych graczy, zdobywanie drewna czy jagód z lasu itp.) oraz na zagrywaniu ok. 150 kart wydarzeń, które mają spory wpływ na rozgrywkę. Całość rozgrywki trwać będzie około 1,5 h.

Jeśli chcesz, aby Twoja drużyna została uwieczniona w grze, skontaktuj się z koordynatorem projektu dh. phm. Markiem Izraelskim [email protected]