Na warsztaty Community-Based Scouting, organizowane w dniach 3-6 września br. przez Region Azji i Pacyfiku WOSM w Melbourne (Australia), wpłynęło 39 zgłoszeń. Na podstawie danych zawartych w nadesłanej dokumentacji, w tym listach motywacyjnych, opiniach i rekomendacjach, a także w efekcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami, do udziału w przedsięwzięciu zakwalifikowano następującą 3-osobową delegację Związku Harcerstwa Polskiego:

• hm. Piotr Kowalski – Chorągiew Łódzka
  • phm. Monika Grądecka – Chorągiew Kujawsko-Pomorska
  • hm. Krystian Jabłkowski – Chorągiew Wielkopolska

Gratulujemy i cieszymy się wiedząc, że w Australii reprezentować nas będzie silna i zmotywowanych ekipa.

Wszystkim kandydatom oraz osobom zaangażowanym w ich zgłoszenie – w tym komendantom chorągwi, hufców, pełnomocnikom KCh ds. zagranicznych, a także osobom zaangażowanym w proces rekrutacji, bardzo dziękujemy za podjęty wysiłek. Wam i waszym środowiskom harcerskim życzymy wielu fantastycznych przedsięwzięć współpracy międzynarodowej.

Więcej o warsztatach:  http://work.zhp.pl/2015/rekrutacja-na-warsztaty-w-australii-community-based-scouting/

Czuwaj!

hm. Ewa Lachiewicz-Walińska