Baza obozowa Scout Valley na Litwie czeka na dwie osoby (skautów, skautki) w wieku 18-30 lat, chcące zdobyć doświadczenie w ramach projektu europejskiego wolontariatu (European Voluntary Service – EVS). Ośrodek oferuje szeroką gamę zajęć. Praca wolontariuszy będzie związana z zajęciami, które baza organizuje swoim gościom, zarówno na własnym terenie, jak i poza nim, takimi jak wspinaczka, żeglarstwo, czy zajęcia linowe.

Scout Valley jest bazą przyjazną środowisku, wytwarza swoją własną elektryczność, zagospodarowuje deszczówkę i kompostuje odpadki biodegradowalne. Projekt w Scout Valley ma się rozpocząć w kwietniu 2016 roku i jest planowany na 7 miesięcy.

Więcej informacji można znaleźć w załączonym pliku. Jeśli macie pytania, piszcie bezpośrednio do bazy Scout Valley na adres [email protected].