Tylko do 29 maja możesz zgłosić się na Harcerski Rajd Świętokrzyski. Jeśli chcesz zobaczyć uroki Gór Świętokrzyskich, spotkać niezwykłych ludzi z całej Polski, zmierzyć się z wędrówką weź udział w Harcerskim Rajdzie Świętokrzyskim. Zbierz patrol i zgłoś się do 29 maja i bądź z nami od 4 do 7 czerwca w najstarszych górach w Europie!

57. Harcerski Rajd Świętokrzyski to jedna z najstarszych harcerskich imprez w Polsce. Nie jest przesadą stwierdzenie, że jego szlaki przebyły już pokolenia harcerzy. Organizowany przez Hufiec Starachowice rajd cieszy się niesłabnącą popularnością!

Tegoroczna edycja rajdu odbędzie się w terminie 4-7 czerwca 2015 roku, a termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29 maja 2015 – zostało niewiele czasu! Komenda dołożyła starań, aby wędrówka śladami świętokrzyskiej przyrody, historii i dziedzictwa kultury pozwoliła Wam jak najpełniej zrozumieć niezwykłą specyfikę tego regionu. Niezależnie od tego, którędy poprowadzą nas trasy (piesze i kajakowe), wszyscy spotkamy się na zlocie w sobotę 6 czerwca, u podnóża piastowskiego zamku w Chęcinach. Miejscem biwaku będzie Centrum Nauki Leonardo da Vinci.

Wieczorem 6 czerwca na rynku w Chęcinach dla uczestników rajdu zagra Dom o Zielonych Progach, a 7 czerwca odbędzie się tam uroczysty apel kończący rajd.

Więcej informacji na stronie.